Aktualności

Aktualności
07 marca 2012

Nowe logo, okładka i witryna na piętnastolecie

Nowe logo i nowa okładka – tym wita Czytelników magazyn „Budownictwo, Technologie, Architektura” w pierwszym numerze 2012 roku. Ten rok jest piętnastym, jubileuszowym rokiem edycji kwartalnika. – Zapraszamy Państwa na nową witrynę kwartalnika – www.bta-czasopismo.pl. Naszą ambicją jest stworzenie witryny dla wszystkich zainteresowanych budownictwem betonowym – mówi prof. Jan Deja, redaktor naczelny BTA.

Pierwszy numer kwartalnika „Budownictwo, Technologie, Architektura” ukazał się w styczniu 1998. Od tamtej chwili dzielimy się z Państwem najbardziej aktualną wiedzą z zakresu zastosowania betonu w budownictwie, architekturze i infrastrukturze drogowej.

– Jak rok jubileuszowy, to także okazja do zmian, okazja do założenia odświętnej szaty. Końcówkę roku 2011 poświęciliśmy pracy nad przygotowaniem nowego logo magazynu i nowej okładki. W pierwszym w 2012 roku numerze magazynu efekt tych prac poddajemy Państwa ocenie – mówi prof. Jan Deja, redaktor naczelny BTA. – Ale zmiany są widoczne nie tylko na okładce. Z satysfakcją zapraszam na nową stronę internetową kwartalnika www.bta-czasopismo.pl. Naszą ambicją jest stworzenie witryny dla wszystkich zainteresowanych budownictwem betonowym.

Poprzedni artykuł

Premiera książki pt. Beton architektoniczny - wytyczne…

Następny artykuł

Konkurs POWER CONCRETE 2012

Podobne artykuły

Debata

Trzeba chronić polski przemysł cementowy i wzmocnić…

– Jesteśmy otwarci na zmiany mające ochronić…
Czytaj dalej
Raport

Raport EY Polska: Rośnie znaczenie branży cementowej…

Rośnie znaczenie przemysłu cementowego dla budownictwa, gospodarki…
Czytaj dalej
Architektura

Między twórcą a tworzywem

Autorzy projektów pięciu obiektów zostali nagrodzeni w…
Czytaj dalej
Architektura

Beton – hybryda natury i technologii

– To nagroda dla materiału, który gra…
Czytaj dalej